logo

DURUM: STOKTA MEVCUT

ürün özellikleri


Online aldığınız her program kişinin kendi sorumluluğundadır. Ev-1, egzersiz geçmişi olanlara ve sağlık sorunu olmayanlara hitap etmektedir. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa doktorunuza danışmadan başlamayın.


Merhaba, Ev Programları genele uyarlanan bir programdır. Hedefi kilo vermek, yağ yakmak, sıkılaşmak, egzersizi hayat tarzı haline getirmek isteyenlerin, daha sağlıklı ve günlük hayatta daha aktif ve daha enerjik olmasını sağlayacak bir programdır. Sağlık sorunu olan kişilerin online alınan hiç bir programı yapmamasını öneririm. Online alınan her program kişinin kendi sorumluluğundadır.


Ev 1 seviyesini oluştururken benim hedef kitlem daha çok egzersiz geçmişi olmayanlar, fazla kilo sorunu olanlar, motivasyon eksikliği yaşayanlar, ve özellikle egzersizi hayat tarzı haline getirmek isteyenlerdir. Çünkü bazen gerekli olan her şeyimiz vardır ama başlayacak o gücümüz olmayabilir. Bu program ile hedef aldığımız nokta, düzenli egzersizi hayat tarzı haline getirebilmektir. Her zaman program seviyesini kendi seviyenize göre ayarlamanız mümkün. Ağırlık ekleyerek ya da ağırlığı düşürerek, hızınızı düşürüp ya da videoyu dondurup kendi ihtiyacınıza göre değişiklikler yapabilirsiniz.


Ağırlığı nasıl ayarlamam lazım? Ağırlık seçimi egzersiz geçmişi ve kondisyonla ilgilidir. Eğer kullandığınız ağırlık ile programı çok rahat yapıyorsanız o sizin için basit bir ağırlıktır ve arttırabilirsiniz. Ağırlık kullanmaktan korkmayın bu sizi kaslı bir erkek gibi yapmayacaktır merak etmeyin aksine yağ yakmanızda ve sıkılaşmanızda ekstra fayda sağlayacaktır. Unutmayın eğer program çok rahat geliyorsa mutlaka ağırlık artırın ve ayak bilek ağırlığı alın. Örnek olarak: 2,5 kg ve 5’er kg’lık ikişer dambıl ve 1 ya da 1 buçuk kg’lık ayak bilek ağırlığı işinizi görür. Tabi zamanla artırabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Program bir aylıktır. 30 dakikayı gecmeyen ısınma ve esneme dahil egzersiz videolarından oluşur.


Program size pdf şeklinde gelecektir. Her günün bir egzersiz linki vardır.


Ekstra kalori egzersizleri ile çok dolu bir ay sizi bekliyor olacaktır.Dambıl


Mat


Spor Ayakkabı


İnternet bağlantısı


deneme