logo

DURUM: STOKTA MEVCUT

ürün özellikleriOnline aldığınız her program kişinin kendi sorumluluğundadır. Ev-2, egzersiz geçmişi olanlara ve sağlık sorunu olmayanlara hitap etmektedir. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa doktorunuza danışmadan başlamayın.


Ev 2 seviyesini oluştururken daha çok egzersiz geçmişi olan, ama nereden başlayacağını bilemeyen yağ yakmak ve sıkılaşmak isteyen kişileri hedef aldim. Ev-2 yoğun bir programdır. İyi bir sonuç almak istiyorsanız ağırlık kullanmanızı öneririm. Program ağır ya da zor gelirse her zaman program seviyesini kendi seviyenize göre ayarlamanız mümkündür. Ağırlık ekleyerek ya da ağırlığı düşürerek, hızınızı düşürüp ya da videoyu durdurup kendi ihtiyacınıza göre değişiklikler yapabilirsiniz.


Ağırlığı nasıl ayarlamam lazım? Ağırlık seçimi egzersiz geçmişi ve kondisyonla ilgilidir. Eğer kullandığınız ağırlık ile programı çok rahat yapıyorsanız o sizin için basit bir ağırlıktır ve arttırabilirsiniz. Ağırlık kullanmaktan korkmayın bu sizi kaslı bir erkek gibi yapmayacaktır merak etmeyin aksine yağ yakmanızda ve sıkılaşmanızda ekstra fayda sağlayacaktır. Unutmayın eğer program çok rahat geliyorsa mutlaka ağırlık artırın ve ayak bilek ağırlığı alın. Örnek olarak: 2,5 kg ve 5’er kg’lık ikişer dambıl ve 1 ya da 1 buçuk kg’lık ayak bilek ağırlığı işinizi görür. Tabi zamanla artırabilirsiniz.


Teknik Özellikler

30-60 dakika arası, ısınma ve esneme dahil egzersiz videolarını içerir.


Videolar sizleri özel youtube linklerime götürecektir.


Ekstra kalori egzersizleri ile çok dolu bir ay sizi bekliyor olacaktır.


Program size pdf şeklinde gelecektir.


Dambıl


Ayak bilek ağırlığı


Pilates topu


Direnç bandı


deneme