logo

DURUM: STOKTA MEVCUT

ürün özellikleriOnline aldığınız her program kişinin kendi sorumluluğundadır. Ev-2, egzersiz geçmişi olanlara ve sağlık sorunu olmayanlara hitap etmektedir. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa doktorunuza danışmadan başlamayın.


Ev 3 seviyesini oluştururken Ev 2’nin devamı olarak hedefledim. Bu programda Ev 2’de kullandığınız ağırlıkları artırmanızı öneririm. Eğer aynı ağırlıkları kullanırsanız program size hafif gelebilir. Program ağır ya da zor gelirse her zaman program seviyesini kendi seviyenize göre ayarlamanız mümkün elbette! Ağırlık ekleyerek ya da ağırlığı düşürerek, hızınızı düşürüp ya da videoyu durdurup kendi ihtiyacınıza göre değişiklikler yapabilirsiniz.


Ağırlığı nasıl ayarlamam lazım?Ağırlık seçimi egzersiz geçmişi ve kondisyonla ilgilidir. Eğer kullandığınız ağırlık ile programı çok rahat yapıyorsanız o sizin için basit bir ağırlıktır ve arttırabilirsiniz. Ağırlık kullanmaktan korkmayın bu sizi kaslı bir erkek gibi yapmayacaktır merak etmeyin aksine yağ yakmanızda ve sıkılaşmanızda ekstra fayda sağlayacaktır. Unutmayın eğer program çok rahat geliyorsa mutlaka ağırlık artırın ve ayak bilek ağırlığı alın. Örnek olarak: 2,5 kg ve 5’er kg’lık ikişer dambıl ve 1 ya da 1 buçuk kg’lık ayak bilek ağırlığı işinizi görür. Tabi zamanla artırabilirsiniz.


Teknik Özellikler

30-40 dakika arası, ısınma ve esneme dahil egzersiz videolarını içerir.


Program size pdf şeklinde gelecektir. Her günün bir egzersiz linki vardır.


Ekstra kalori egzersizleri ile çok dolu bir ay sizi bekliyor olacaktır.Dambıl


Ayak bilek ağırlığı


Spor Ayakkabı


Mat


deneme